• Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

• 21 października dzieci z grup "Misie" i "Kotki" udały się do WCK, by wziąć udział w seansie filmowym w ramach programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Dzieci obejrzały cztery odcinki bajki opowiadającej o przygodach dziewczynki - Basi. Z ekranu płynęły do dzieci uniwersalne prawdy o wytrwałości w działaniu, konieczności pomagania innym, szacunku do pieniądza.

• Spotkanie z alpakami

• Nasze przedszkole w poniedziałek, 17 października, odwiedzili niecodzienni goście - alpaki. Przybyły do nas w towarzystwie swoich przemiłych opiekunów. Na spotkaniu dzieci dowiedziały się skąd pochodzą alpaki, jak wygląda ich uzębienie, co lubią jeść itp. Dzieci mogły je nakarmić, przytulić, wyprowadzić na spacer.

• Sesja zdjęciowa

•

Informujemy, że 14 października w piątek będzie w przedszkolu sesja fotograficzna do kalendarza 12 stronicowego.

W zestawie zdjęcie 20x30 oraz dwa o wymiarach 10x15 oraz kalendarzyk na biurko. Koszt: 44 zł

Wykup zdjęć jest dobrowolny, nie ma konieczności zakupu.

• Udział w akcji #SprzątamyDlaPolski

•

4 października nasze przedszkole wzięło udział w 4 edycji akcji "Sprzątamy Dla Polski". Nasze przedszkolaki założyły rękawiczki, wzięły worki i wyruszyły na sprzątanie lasów i terenów zielonych. Dzieci ochoczo wzięły się za realizację zadania. Jesteśmy dumni z ich postawy!

Wydarzenie organizowane było przez Stowarzyszenie „Dla Polski” i zostało objęte m.in. honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Ministra Edukacji i Nauki prof. Przemysława Czarnka i Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych.

• Z okazji tego dnia niezwykłego,

Życzymy Wam chłopcy wszystkiego najlepszego,

Humoru radosnego

I aby codziennie spotkało Was coś magicznego.

30 września w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Był to dzień zabawy, tańców i wesołej atmosfery. Chłopcy otrzymali od swoich koleżanek upominki, co wywołało uśmiech na ich twarzach.

• Tak obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka...

•

20 września w naszym przedszkolu już od rana było głośno i radośnie. Dzieci w ramach Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka brały udział w przeróżnych zabawach i konkursach, tańczyły, śpiewały, skakały. W tym dniu nie zabrakło także upominków.

Dzień przedszkolaka to ważna data.

Nie tylko dla dzieci, lecz dla całego świata.

Dzieci są ważne, każdy to powie.

Z nich kiedyś wyrośnie dorosły człowiek.

NAJLEPSZEGO przedszkolaki

i dziewczyny i chłopaki.

Zdrowia, szczęścia Wam życzymy.

Sto lat, sto lat zanucimy!

Niech Wam zawsze słońce świeci.

Cudowności - nasze DZIECI!

• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

• 20.09.2022 r. wielkie świętowanie w naszym przedszkolu - obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Na naszych PRZEDSZKOLAKÓW czeka wiele atrakcji. Z samego rana zapraszamy dzieci na zabawy taneczne, konkursy z WODZIREJEM. Będą też inne niespodzianki.

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• "Międzynarodowy Dzień Kropki" obchodzony jest na całym świecie 15 września. Jest to święto, które ma na celu pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. W tym dniu dzieci przyszły do przedszkola ubrane w kropki, groszki, kółka. Podczas zajęć zapoznały się z historią Vasthi - dziewczynki, która za sprawą wsparcia nauczycielki uwierzyła w siebie i odkryła swój talent, a także brały udział w przeróżnych zabawach ruchowych, muzycznych i plastycznych z kropką w tle. Na zakończenie kropkowych zmagań otrzmały pamiątkowe dyplomy.