• Tak obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka...

•

20 września w naszym przedszkolu już od rana było głośno i radośnie. Dzieci w ramach Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka brały udział w przeróżnych zabawach i konkursach, tańczyły, śpiewały, skakały. W tym dniu nie zabrakło także upominków.

Dzień przedszkolaka to ważna data.

Nie tylko dla dzieci, lecz dla całego świata.

Dzieci są ważne, każdy to powie.

Z nich kiedyś wyrośnie dorosły człowiek.

NAJLEPSZEGO przedszkolaki

i dziewczyny i chłopaki.

Zdrowia, szczęścia Wam życzymy.

Sto lat, sto lat zanucimy!

Niech Wam zawsze słońce świeci.

Cudowności - nasze DZIECI!

• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

• 20.09.2022 r. wielkie świętowanie w naszym przedszkolu - obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Na naszych PRZEDSZKOLAKÓW czeka wiele atrakcji. Z samego rana zapraszamy dzieci na zabawy taneczne, konkursy z WODZIREJEM. Będą też inne niespodzianki.

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• "Międzynarodowy Dzień Kropki" obchodzony jest na całym świecie 15 września. Jest to święto, które ma na celu pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. W tym dniu dzieci przyszły do przedszkola ubrane w kropki, groszki, kółka. Podczas zajęć zapoznały się z historią Vasthi - dziewczynki, która za sprawą wsparcia nauczycielki uwierzyła w siebie i odkryła swój talent, a także brały udział w przeróżnych zabawach ruchowych, muzycznych i plastycznych z kropką w tle. Na zakończenie kropkowych zmagań otrzmały pamiątkowe dyplomy.