• Udział w Festiwalu Kultury Przedszkolnej

• Dwie  grupy z naszego przedszkola reprezentowały nasze przedszkole na Festiwalu Kultury Przedszkolnej odbywającym się WCK w ramach Tygodnia Kultury MASKA - spotkania z kulturą - edukacja, integracja. Żabki wystąpiły z programem "Na wiosennej łące". Misie wystawiły "Muzyczną Calineczkę". GRATULACJE dla małych artystów, jesteśmy z Was dumni!

• BAL WIOSNY

• W naszym przedszkolu, w ramach Tygodnia Kultury MASKA, odbył się BAL WIOSNY.  Dzieci z grupy Żabki wraz z rówieśnikami z  zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 16 bawiły się, tańczyły, a przede wszystkim poznawały i zawiązywały przyjaźnie.

• Zajęcia otwarte w grupie Liski

• Z okaji Światowego Dnia Kosmosu, Liski postanowiły zaprosić rodziców na kosmiczne zajęcia otwarte. Dzieci poznały planety układu słonecznego, bawiły się latarkami, a na koniec zrobiły rodzinny kosmos w torebce  -  Liski były bardzo zainteresowane poznawaniem wszechświata, a przygotowane dla nich aktywności przypadły im do gustu - co widać po ich uśmiechach.

• Koncert muzyczny "Przygoda z trąbką"

• 22 maja w naszym przedszkolu w ramach Tygodnia Kultury MASKA odbył się koncert muzyczny "Przygoda z trąbką". Wszystkie dzieci zostały "zamienione" w piratów i wyruszyły w długi rejs po krajach. Podróż zaczęła się od Polski, gdzie dzieci wysłuchały Krakowiaka, a następnie odwiedziły: Niemcy- z Tańcem Bawarskim; Hiszpanię - La cucaracha; Karaiby - Despacito; Meksyk - Meksykański taniec z kapeluszami oraz Amerykę z charakterystyczną muzyką rock 'n roll. Całej podróży towarzyszył kapitan Jack i muzyka z filmu "Piraci z Karaibów".