• Wiosenne przebudzenie fletowym brzmieniem

• 20 kwietnia wszystkie dzieci były słuchaczami koncertu muzycznego "Wiosenne przebudzenie fletowym brzmieniem". Dzieci poznały wygląd i dźwięk fletu bocznego oraz fletu piccolo, a także aktywnie wysłuchały utworów muzyki klasycznej klaszcząc, uderzając o kolanka, machając rękami, wykazując się dobrym poczuciem rytmu.

• Rozstrzygnięcie konkursu "Wielkanocna kartka dla Seniora"

• Podczas Uroczystego Śniadania Wielkanocnego został rozstrzygnięty wewnątrz-przedszkolny konkurs plastyczno-techniczny pt. "Wielkanocna kartka dla Seniora". Wyniki przedstawiają się następująco:

5-6 latki

I miejsce Rafał Szulik,

II miejsce Tymoteusz Wojciechowski i Paweł Gawliczek

III miejsce Oliwia Mendrela

Wyróżnienie Natalia Kutrzuba, Julia Jędrzejczyk, Aleksandra Rother i Antoni Ryszka.

3-4 latki

I miejsce Nina Zając,

II miejsce Nadia Organista i Karol Marczyk,

III miejsce Ignacy Jaromin

Wyróżnienie Lena Wojciechowska, Artur i Dawid Szulik.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz dziękujemy za przyłączenie się do akcji.

• Uroczyste Śniadanie Wielkanocne

• Tradycją naszego przedszkola jest uroczyste śniadanie wielkanocne. Dzieci przy odświętnie przygotowanym stole składały sobie życzenia oraz częstowały się świątecznymi potrawami takimi jak: żurek, biała kiełbasa czy jajka. Dzieci odwiedził także Wielkanocny Zajączek, który przyniósł dzieciom jajka niespodzianki.